+48 698 225 168 zapisy@natursport.pl

Po odblokowaniu restrykcji Ośrodek Wypoczynkowy Natur Sport ruszył intensywnie. Pytacie, czy jest bezpiecznie z Covid? Jeśli odczuwacie strach przed wirusem, nie czekajcie na odpowiedź – pozostańcie w domu.

Tym czasem nasze pokoje ozonowane po każdym z gości, kajaki, Restauracja na Kutrze, opieka przewodnicka i instruktorska ciężko pracują by jak co rok, najbardziej jak umiemy zadowolić naszych turystów.

W roku 2020 oddajemy nowo wyremontowane hole i znaczną część pokoi.

Tereny zielone O.W. Natur Sport zgodnie z poprzednimi latami pod baczną opieką ogrodnika 🙂 trawniki strzyżone minimalnie raz w tygodniu.

Z nowości:

Zapraszamy do kontaktu w sprawie aktywnego wypoczynku rodzinnego przy pobytach 7 dniowych. Program przygotowujemy indywidualnie. Oprócz noclegu i wyżywienia, podstawowe szkolenie kajakowe dla dzieci i rodziców na kajakach jednoosobowych (dzieci na kajakach dziecięcych), wycieczka rowerowa z przewodnikiem, nauka podstaw surwiwalu (rodzic + dzieci) gdzie to właśnie szkolony przez nas tata/mama jest bohaterem dla swoich pociech. Przypominamy, że lesistość naszej gminy to ponad 70% oraz 42 zbiorniki wodne! 7 dni wystarczy by wykąpać się w najczystszych.

Wieczorami można korzystać z miejsca na ognisko, a gdy pociechy już pójdą spać skorzystać z sauny i mieć pod opieką dzieci na elektronicznej niani.

Zapraszamy do kontaktu.